KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14502039
nr 1450 2039
Oidentifierad konstnär. Signerad Krasse, 1951, Riddarholmskyrkan. Olja på pannå, 54x45, yttermått inklusive ram: 64x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:40:39
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm